Експерти визначили, де підприємцям в Україні найкомфортніше

рПрограма USAID ЛЕВ визначила області України з найкращим бізнес-кліматом. Перше місце серед регіонів посіла Вінницька область, Тернопільщина — четверте.

На заключній конференції «Розвиваємо мале та середнє підприємництво – будуємо майбутнє» експерти Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) презентували регіональний рейтинг «Щорічної оцінки ділового клімату 2016».

До топ-5 регіонів з найкращим бізнес-кліматом в Україні увійшли Вінницька, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Закарпатська області.

Читайте також: Стало відомо, як планують розмитнювати авта на іноземній реєстрації (Відео

Перше місце серед регіонів посіла Вінницька область. «Це єдина область України, де підприємці позитивно оцінили поточний стан ділового середовища. Також на Вінниччині найвищі довгострокові очікування серед всіх регіонів України. Наступні в рейтингу Львівська та Рівненська області (2-е і 3-е місце відповідно), які мають високі довгострокові очікування. Тернопільщина (4-е місце) виділяється високим рейтингом у сфері покращення регуляторних процедур. Замикає п’ятірку Закарпатська область, де помірний бізнес-оптимізм, проте є суттєве покращення якості регуляторних процедур».

Читайте також:  Тернопіль залишив позаду всі обласні центри України і столицю (Таблиця)

Найгірші результати зафіксовано для Харківської області (25-е місце) з найнижчою оцінкою ділового середовища, Луганської області (24-е місце), де індекс регуляторних процедур виявився вищим, ніж на Харківщині, та Донецької області (23-е місце) з низькою поточною діловою активністю. Підприємці Києва (17-е місце) прискіпливі до ділового середовища та мають помірні очікування. Єдиною областю, де песимістів більше, ніж оптимістів, є Чернівецька ( 21-е місце з 25-ти областей).

шш

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook