Експерти оприлюднили шокуючу статистику: від забрудненого повітря гине вдесятеро більше європейців, ніж від транспортних аварій

фото: Фото: Unsplash

фото: Фото: Unsplash

Щороку забруднення повітря стає причиною 400 тисяч передчасних смертей в Євросоюзі, стверджується у звіті Європейського суду аудиторів.

Європейські аудитори підрахували, що через брудне повітря країни ЄС додатково втрачають сотні мільярдів євро на медичні видатки.

Стандарти якості повітря, ухвалені в ЄС 20 років тому, не поширюються на всі європейські країни. Наприклад, норми забруднення у Кракові вважаються неприйнятними у Брюсселі. Більш того, європейські стандарти є нижчими за рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, йдеться у статті The World Economic Forum.

За словами одного з авторів звіту Януша Войцеховського, від наслідків забруднення повітря гине вдесятеро більше європейців, ніж від транспортних аварій.

Аналітики дослідного інституту Berkeley Earth підрахували, що в найзабрудненіших місцях Європи шкоду від повітря можна порівняти з викурюванням семи сигарет на день.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook