Експерти детально розповіли українцям, як зекономити тепло у будинках і не платити зайвого

фото із вільних джерел

фото із вільних джерел

Отож, що радять з цього приводу експерти з енергоефективності? Вони стверджують, щоб берегти тепло і не платити зайвого, слід зробити декілька кроків.
Перше — встановити лічильники та прилади обліку тепла, пише 24 канал.

1. Тепловий лічильник у квартирі, що підключена до центрального опалення, дає змогу відслідкувати скільки тепла ви отримали та платити тільки за цю кількість.

2. Термостатичний вентиль на радіатор дозволить контролювати температуру в будинку, кварти.

Друге — опалювальні прилади.

3. Розмір опалювального приладу повинен відповідати розміру приміщення. Його слід вимикати, якщо нікого немає в будинку.

4. Опалювальні прилади та радіатори будуть більш ефективними, якщо їх не затуляти меблями, важкими шторами, одягом чи декоративними панелями.

5. Система «тепла підлога» – спосіб підвести тепло саме туди, де воно найбільше потрібно. Наприклад, під робочий стіл або на ділянку підлоги, де ходять мешканці.

6. Перед початком кожного опалювального сезону слід перевіряти систему. Варто усунути повітряні пробки, відремонтувати місця можливого протікання, звернути особливу увагу на місця з’єднань частин системи. Це дозволить уникнути проривів під час експлуатації системи у холодний період. Тож варто це зробити негайно!

7. Газову колонку або бойлер, які відпрацювали 15-20 років, варто замінити. З часом ці пристрої втрачають ефективність.

Третій крок — утеплення. Всі 100 відсотків тепла у помешканні можна втратити, якщо ваш будинок геть не утеплений. Відтак – будете змушені гріти повітря знову і знову, а тепліше не ставатиме.

Також експерти радять заощадливо використовувати теплу воду, адже із підвищенням ціни на гаЗ. зросте і плата за неї.

Не варто забувати, що в державі існують програми кредитування, так звані «теплі кредити».

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook