Експерт пояснив, як потрібно дофінансувати нинішню систему доставки пенсій, щоб не постраждали пенсіонери

фото: Дело

фото: Дело

Так вважає експерт у сфері пенсійного забезпечення Тарас Козак. Адже крім оновлення обладнання Укрпошті необхідно також шукати заробітну плату для тих листонош, які доставляють пенсію у збиткових населених пунктах.

Зокрема він висловив свою думку щодо можливої відмови Укрпошти від  доставки пенсій:

«Упевнений, що такого не станеться (відмови від доставки пенсій) і сторони дійдуть згоди. Не видавати пенсії, коли вибори на носі — це самогубство для усіх. Потрібно розуміти і Ігоря Смілянського, адже він повинен знаходити спосіб платити зарплату листоношам, які повинні носити пенсію у ті села, де це не окупається», — пояснив експерт у сфері пенсійного забезпечення Тарас Козак.

Опитані OBOZREVATEL експерти впевнені: незважаючи на заяву глави «Укрпошти», в компанії й уряді не допустять відмови від виплати пенсій через пошту. Одна з основних причин — вибори.

Таке рішення Укрпошти може мати вкрай негативні наслідки. Адже виплати не отримають 4,5 мільйони пенсіонерів, а це 45% всіх пенсіонерів України. 7 тисяч поштових відділень будуть закриті, що призведе до звільнення частини персоналу.

Він також додав, що нинішня система вимагає додаткового фінансування, адже крім оновлення обладнання необхідно також шукати заробітну плату для тих листонош, які доставляють пенсію у збиткових населених пунктах.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook