Експерт пояснив, коли можлива успішна «зачистка» Донбасу від окупантів

Юрій Карін. Фото - Фейсбук

Юрій Карін. Фото — Фейсбук

«Без політичного прогресу у вирішенні ситуації на Донбасі військове вирішення неможливе», — так вважає військовий експерт, головний редактор сайту «Інформаційний спротив» Юрій Карін.

На його думку, Україні слід спершу дипломатичним шляхом добитись взяття під контроль нині неконтрольованої ділянки україно-російського кордону, а вже потім братись за звільнення окупованих територій Донбасу військовим шляхом.

Читайте також: «Ми будемо брати штурмом Донецьк і Луганськ», — Арестович назвав можливу дату звільнення окупованого Донбасу

«Військове вирішення буде, коли кордон буде під чітким контролем, коли з тієї сторони не будуть перекинуті десятки бригадних тактичних груп збройних сил Російської Федерації. Тоді з цієї сторони відбудеться звичайна військова операція із зачистки від збройних формувань. Потім років п’ять буде діяти антитерористичний режим з виявлення і знищення тих недобитків, що залишилися, вилучення зброї», — сказав Юрій Карін у коментарі виданню «Апостроф«.

Читайте також: Завершення АТО: Тимчук докладно пояснив, чи означає це запровадження воєнного стану

Наразі ж, каже Юрій Карін, «війна триває і виходить на новий рівень, у тому числі з використанням ДРГ та терористичними актами. Крім того, в нас маса законсервованих їхніх діячів — навіть у тих структурах, де їх і бути не повинно. У нас не було зачистки, люстрації. У нас відкрито заперечують україно-російську війну, хоча в усьому світі вже давно називають речі своїми іменами».

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook