Експерт пояснив, чому не розуміє українських політиків, які хочуть домовлятись із Путіним

Костянтин Машовець. Фото - Фейсбук

Костянтин Машовець. Фото — Фейсбук

Жоден компроміс із РФ щодо миру на Донбасі неможливий, оскільки путінська Росія ніколи добровільно не залишить Україну в спокої і домовленостей не виконуватиме, бо глобальна мета РФ- знищити Україну як самостійну державу.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук експерт Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець.

«Сьогоднішня російська влада взагалі не сприймає існування української держави ні як факт, ні, навіть, як ідею… І де тут місце пресловутому компромісу?..» — риторично запитав Машовець.

Можливість домовитись із Путіним, на думку експерта, така ж абсурдна, як можливість домовитись із людожером: «Ви хочете домовлятися з людожерами, які хочуть вас убити або, в крайньому випадку, вигнати з території вашої ж Батьківщини?»

Читайте також: «Ви хочете домовлятися з людожерами?» — Машовець пояснив, чому домовлятись із Путіним про Донбас абсурдно (Блог)

Відтак Машовець застеріг від популістських гасел і необдуманих кроків українських політиків, які заявляють про можливість компромісу з путінською Росією.

Читайте також: Бойовий комбат ЗСУ коротко і влучно сформулював ознаки зрадників державних інтересів України

«Не можу зрозуміти логіки деяких наших політиків і навіть так званих «кандидатів в Президенти», які хочуть «домовиться з Путіним»…  Про що домовлятися? Вони хочуть ліквідувати самостійну українську державу, а заодно і людей, які хочуть в ній жити», — вказав на справжню ціль керманичів Кремля Машовець.

Читайте також: Донік пояснив, чому в екс-прем’єра України є великі шанси перемогти у президентській виборчій кампанії (Відео)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook