Екс-нардепа Шепелєва, в якого знайшли посвідчення «полковника МГБ ДНР», суд узяв під варту

шепелєв в суді з синцямиОголошений у міженародний розшук колишній нардеп Микола Шепелєв, затриманий під Києвом 8 лютого, перебуватиме в СІЗО до 8 квітня.

Таке рішення прийняв в ніч на 10 лютого печерський райсуд Києва.

Запобіжний захід суд обрав на підставі рішень у справі 2015 року після того, як Олександр Шепелєв утік із СІЗО разом із конвоїром до Росії.

Заступник начальника відділу процесуального керівництва Головної військової прокуратури Руслан Кравченко пояснив, що рішення прийнято відповідно до ухвали суду від 26 березня 2015 року, оскільки «підозрюваному Шепелєву було вже обрано заочно запобіжний захід».

«А зараз розглядалося клопотання про застосування цього запобіжного заходу. Підозра підтверджується відповідними доказами, тобто слідчим суддею цим рішенням підтверджено наші всі доводи і наші всі докази, які підтверджують як і підозру, так і ризики, передбачені статтею 177 Кримінального процесуального кодексу України», — відзначив прокурор Кравченко.

Читайте також:Затриманий екс-нардеп Шепелєв, який утік з України. Він виявився підполковником «МГБ ДНР» (Фото)

Оскаржити це рішення можна впродовж 5-ти днів. Адвокат шепелєва заявив, що подаст ьапеляцію, оскільки вважає, що справа має ознаки політичного переслідування.

«Ми будемо подавати апеляцію, вважаємо рішення суду абсолютно незаконним, необґрунтованим. Ми це доводили в суді. Ми вважаємо це тиском з боку військової прокуратури», — підкреслив адвокат Шепелєва Денис Анікін.

Читайте також: Нардеп-утікач Шепелєв весь у синцях і набряках уже доправлений до суду (Відео)

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook