Екс-комбат Мельничук і боєць «Айдару» побилися в офісі 17 каналу (Відео)

звантаженняПерший командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук і боєць батальйону Максим Козуб побилися після ефіру в студії 17 каналу. Відеозапис бійки опублікована на YouTube 17 каналу.

Екс-комбат «Айдара» звинуватив військового в тому, що той ударив жінку. «Ви дівчину вдарили, ви не чоловік», — сказав Мельничук.

У той же час Козуб звинуватив Мельничука у корупції і розкраданні гуманітарної допомоги: «Мельничук повів за собою людей, які стали злочинцями. Занадто багато людей зникнули в Щасті…»

Після словесної перепалки Козуб покинув студію, бійка почалася після ефіру.

Нагадаємо, бійці «Айдара» раніше пікетували будівлю Міноборони з вимогою не розформовувати батальйон. У Міністерстві оборони України заявляють, що організаційні зміни в батальйоні «Айдар» не торкнуться особового складу. У той же час, Мельничук заявляє, що новий комбат «Айдара» вивів воювали бійців зі штату, і тепер МВС їх «відловлює».

Батальйон «Айдар» (24-й батальйон територіальної оборони «Айдар») був створений в травні 2014 р. на базі в/ч В 0624. До складу батальйону увійшли добровільці з усієї України, багато з них входили до складу Самооборони Майдану. Перший командир та ініціатор створення батальйону — Сергій Мельничук.

Чисельність батальйону — близько 500 бійців. Воює «Айдар» в Луганській обл.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook