Єдиний в Україні музей АТО тепер — онлайн

Музей АТо3D тур безкоштовний і доступний для кожного, у кого є Інтернет.

Музей АТО в Дніпропетровську «Дорогами Донбасу» уже має 3D онлайн тур (можна подивитись тут). Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації.

«3D онлайн тур допоможе опинитися в першому в Україні музеї АТО, створеному Дніпропетровською ОДА та волонтерами. За допомогою смартфона або комп’ютера можна розглянути будь-який куточок вуличної виставки, де представлені близько 400 експонатів. Це військова техніка, що воювала на Донбасі: БТР, медична «таблетка», міномет, зенітна установка, військовий джип», — розповів Валентин Резніченко.

Ідея такого 3D онлайн туру належить учаснику АТО Андрію Агаркову.

«Коли вперше відвідав дніпровський музей АТО, зрозумів — його повинні побачити всі українці. Це реальна історія боротьби за нашу незалежність, яку Дніпропетровська ОДА гідно втілила в життя, — говорить Андрій Агарков. — Своїми роздумами поділився з київським другом, який займається розробкою 3D-турів».

Дмитро Малишев, товариш Андрія, ідею підтримав і вирушив у Дніпро втілювати задум.

«Робив фотографії з допомогою професійних камер і спеціальних об’єктивів. Зйомку проводив як на землі, так і в повітрі. Після обробив все в спеціальній програмі, завантажив на сторінку Google. На всі знадобився тиждень. Ідея вуличної експозиції музею АТО варта того, щоб її побачили в різних куточках країни і світу. Працював із задоволенням», — ділиться керівник студії «IDRON» Дмитро Малишев.

Розробники планують доповнити його, як тільки до кінця року з’явиться друга частина музейної експозиції. Там буде інформація про бойовий шляху бригад і батальйонів, які воювали на Донбасі, волонтерів, капеланів. Найбільший блок присвятять дітям із Дніпропетровщини, які загинули за незалежність країни.

 

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook