«Єдина правдоподібна версія», — Bellingcat опублікувала доповідь до третьої річниці авіакатастрофи Боїнга на Донбасі

Боїнг-кабіна на місці падіння біля Гграбового«Єдина правдоподібна версія» авіакатастрофи малайзійського рейсу MH17 17 липня 2014 року над Донбасі, до якої дійшли незалежні експерти, — це те, що пасажирський лайнер збили російські військові із російського ПЗРК «Бук».

Такий висновок міститься у доповіді групи, присвяченому третій річниці трагедії.

Експерти з’ясувати, що 23-25 червня 2014 року 53-я протиповітряна ракетна бригада ЗС РФ підігнала свою техніку, серед якої був і «Бук 332″, до кордону з Україною. 17 липня, в день падіння малайзійського «Боїнга», свідки бачили, як «БУк» перевозили окупованим Донбасом на схід від Донецька.

Отримані факти свідчать, що «Бук 332″ вивантажили в окупованому Сніжному і перегнали на південь від міста, звідки і здійснили постріл по літаку.

За даними Bellingcat, 18 липня 2014 року «Бук» вже бачили східніше – його транспортували окупованою територією Луганщини. При цьому в установці не вистачало однієї ракети.

«Ґрунтуючись на даних з відкритих джерел, єдина правдоподібна версія – MH17 збили пусковою ракетною установкою «Бук 332″, що належала російській 53-й протиповітряній ракетній бригаді», — йдеться у доповіді незалежних експертів.

ф1

Читайте також: Винних судитимуть заочно? Три роки тому російський «Бук» збив Боїнг над Донбасом (Відео)

Нагадаємо, раніше до такого ж висновку доходили і ряд інших експертів та експертних груп, а також міжнародна слідча група.

Росія досі заявляє, що до збиття пасажирського «Боїнга» не має стосунку.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook