«Те саме буде з Донбасом», — Порошенко заявив про «потижневий план» звільнення окупованого Росією Криму (Відео)

Фото - сайт Президента України

Фото — сайт Президента України

«Ми звільнимо Крим. Сумніву в цьому у мене немає», — про це заявив Президент України в ефірі телеканалу «Україна».

В інтерв’ю програмі «Сьогодні» Петро Порошенко запевнив, що звільнення окупованих Росією територій Донбасу та півострова Крим відбудеться вже дуже скоро.

«Зробимо все можливе, щоб це було зроблено  якнайшвидше — одразу ж після президентських виборів», — назвав термін Президент України.

Порошенко пояснив, що такий стрімкий прогрес у поверненні Україною окупованих територій буде пов’язаний із втіленням уже розробленого плану.

«Ми маємо абсолютно чіткий план, буквально потижнево, що ми маємо робити для цього», — запевнив Порошенко, додавши, що підґрунтя для цього Україна вже заклала, заручившись підтримкою світу у боротьбі з військовою агресією Росії.

Президент України підкреслив, що звільнення окупованих територій Україна досягне дипломатичним шляхом завдяки підтримці світових партнерів, оскільки «юрисдикція спеціальної моніторингової місії ОБСЄ – це не тільки Донбас, але і Крим».

Також за допомогою підтримки світової спільноти окупована РФ частина Донбасу буде повернута під контроль України через введення туди миротворців ООН, впевнений Порошенко.

«Те саме буде з Донбасом. Я не виключаю, що одразу після виборів у нас буде прогрес по блакитних шоломах», — заявив Порошенко.

При цьому Президент України наголосив, що жодні компроміси з Путіним щодо територіальної цілісності і суверенітету України неможливі.

«Ні на які торги, ні на які підкилимні домовленості Україна ніколи не піде», — гарантував глава української держави.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook