Є поранені: на окупованому Донбасі біля лінії фронту вибухнула і дощенту згоріла машина комунальників (Фото, Відео)

ф10Троє працівників комунального підприємства отримали ушкодження і дивом врятувались від загибелі внаслідок вибуху та пожежі.

Сьогодні на окупованому Донбасі біля горлівської траси на околиці Крутої Балки вибухнула і згоріла дощенту службова вантажівка працівників комунального підприємства «Вода Донбасу». Сталося це в районі Васильївської насосної станції ДФС, повідомляють у мережі.

Як кажуть постраждалі від вибуху працівники, спершу вони почули вибух, яким їх відкинуло і присипало снігом. Після того, як почали відходити від машини, вона загорілась.

Про жодний обстріл чи свист куль перед цим потерпілі не кажуть.

Тим часом бойовики терористичної «ДНР» заявили традиційне: мовляв, українські військові начебто обстріляли машину комунальників.

Таку версію відразу заявило нелегітимне так зване «СЦКК ДНР«.

Версія бойовиків однозначно вигадана, оскільки українські військові неухильно дотримуються Мінських домовленостей і посеред дня по машині комунальників стріляти ніяк не могли.

Не виключено, що вибух — наслідок наїзду вантажівки комунальників на міну, яку в глибокому снігу вони могли не бачити. Або ж бойовики самі обстріляли комунальників — обстріли цивільних, щоб потім звинуватити у цьому ЗСУ,  для російських окупантів на Донбасі справа не нова.

Сепаратистські ресурси поширили фото з місця інциденту.

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф7ф8ф9ф10ф11

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook