Джамала офіційно стала «Почесним громадянином міста Києва» (Фото)

Київський міський голова Віталій Кличко вручив співачці Джамалі, яка перемогла на конкурсі Євробачення-2016, відзнаку про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Києва”, повідомляє у Твіттері УДАР Віталія Кличка.

«На виконання рішення Київради ми вручаємо відзнаку про присвоєння звання “Почесний громадянин Києва” людині, яка принесла Україні ще одну перемогу, — нашій Джамалі. І завдяки їй у нашої держави буде шанс представити себе як європейську країну. А Київ — як європейську столицю, яка, я впевнений, гідно прийматиме Євробачення-2017!» — наголосив мер.

ф1

«Для мене велика честь бути почесним громадянином Києва. Я хочу і надалі прославляти культурну столицю України і доводити, що у нас дивовижні люди», — зазначила Джамала та виконала перед депутатами пісню «Як тебе не любити, Києве мій».

ф2

Кличко нагадав, що Київ першим подав і зареєстрував заявку, щоб бути містом-господарем Євробачення наступного року. «Це 150 сторінок усієї необхідної європейській стороні і конкурсній комісії інформації. Але, поки це вивчатимуть, ми не припиняємо готуватися і робити наше місто більш привабливим і облаштованим, — підкреслив Віталій Кличко, — Київ повинен ставати кращим, комфортнішим для його мешканців та тих людей, хто до нас приїжджає. А в наступному році ми очікуємо багато гостей. І повинні презентувати столицю і країну на гідному рівні. Оскільки Київ розраховує на проведення Євробачення-2017 і готується до цієї події», — наголосив мер столиці.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook