Дзержинськ і Авдіївка залишиться без пенсій через рішення влади України? (Відео)

пенсійне посвідчення України і гривніАвдіївка та Дзержинськ за документами проходять як непідконтрольні Києву території. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» повідомила керівник департаменту інформполітики ДонОДА Олена Малютіна.

«Авдіївка та Дзержинськ згідно з документами проходять як непідконтрольні Києву території. Крім них, ще півсотні населених пунктів Донецької області. Відповідний документ оприлюднений на сайті парламенту. Внаслідок такого розпорядження людям заморожені соцвиплати», — розповіла вона.

«ОДА буквально відразу підготувала пропозиції в Кабінет міністрів про внесення змін до переліку населених пунктів, які фактично знаходяться на підконтрольній зоні, тобто адміністрація пропонувала зробити «сіру зону». Це означає, що місто фактично знаходиться на підконтрольній території України, а не знаходиться в зоні активних бойових дій», — зазначила Малютіна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рада визначила райони Донбасу з особливим порядком самоврядування. Проект постанови №2374 вніс до парламенту президент України Петро Порошенко.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook