Директор ДП «Кременецький лісгосп» організував злочинне угруповання – довели у прокуратурі

PC290007-nНа Тернопільщині учасників організованої групи судитимуть за привласнення майже 1 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури сьогодні, 26 січня.

Читайте також. Причини отруєння дітей у садках Тернополя: ротавірусна інфекція, заборонені продукти, порушення вимог

Отже, прокуратура Тернопільської області направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно чотирьох учасників організованої групи за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2, ч. 3 ст. 27; ч. 5 ст. 191 та ч. 2, ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28 – ч. 2 ст. 366 КК України, тобто – «привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в складі організованої групи та службове підроблення».

Встановили, що директор ДП «Кременецький лісгосп» організував стійке угруповання, до складу якого залучив 3-х осіб, у тому числі – штатних працівників лісового господарства, з метою заволодіння коштами очолюваного ним держпідприємства.

Читайте також. На Тернопіллі підприємство незаконно використовувало понад 110 га

Учасники організованої групи створили підприємство для відображення видимості виконання лісозаготівельних і лісокультурних робіт шляхом укладення з ДП «Кременецьке лісове господарство» фіктивних договорів і штучного проведення відповідних робіт працівниками новоствореного товариства.

Таким чином, упродовж 2011-2014 рр. учасники організованої групи заволоділи коштами ДП «Кременецьке лісове господарство» на загальну суму майже 1 млн грн. На цей час обвинувачені звільнені з роботи та перебувають під заставою, розмір якої становить майже 1 млн грн.

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook