«Дякую Вам пане майор, я мав велику честь служити разом з Вами!!!» — творчий спомин про службу в АТО Юрія Городецького (Відео)

Юрій Городецький

Юрій Городецький

Юрій Городецький публікує на своїй сторінці у фейсбук пісню, яку виконували у зоні АТО з побратимами і ділиться її історією»:

«Хочу поділитися з Вами однією історією стосовно цієї пісні. Коли ми проходили військову службу в зоні АТО, і місцеві жителі села вирішили зробити в своєму будинку культури невеличке свято на честь Різдва Христового це було 7 січня 2018 року то наш командир майор Олег Макуха запропонував зробити невеличкий подарунок жителям села, а саме заспівати пару пісень у виконанні наших військових.

І однією із пісень була саме ця! Вона найбільше запам’яталася мені і припала до душі, коли я зайшов до командира за пару днів до свята він сказав „Юра ти заспіваєш цю пісню про Різдво» і дав назву, а я сказав що я не зможу тому що вона для мене занадто висока, на що він мені і відповів » …а я тебе не запитав зможеш ти чи ні ти її заспіваєш тому що в тебе все добре вийде!!!» І справді вийшло дуже круто всім дуже сподобалось і навіть стоячи опладували. Тому я хочу сказати дякую Вам пане майор, я мав велику честь служити разом з Вами!!!

А цю пісню я виклав як один із кращих спогадів про нашу з вами службу, і якщо пам’ятаєте то я обіцяв що заспіваю якусь пісню особисто для Вас! Думаю ця підійде і Вам сподобається.»

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook