Двом жінкам в Україні присвоєно звання генерала: хто вони?

фото: Artem Getman Facebook

фото: Artem Getman Facebook

Першою з них є Людмила Шугалей,  очільниця військово-медичного управління СБУ. Звання їй було присвоєно у 2018 році за указом пʼятого президента Петра Порошенка.

І ось стало відомо: другою жінкою, яка отримала звання генерал-майора, стала Юлія Лапутіна, заступниця начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Це звання присвоїв їй Президент Володимир Зеленський, інформує Суспільне.

«Справжній бойовий офіцер. Людина, яка на ділі знає, що таке захист країни від російської агресії», — зазначили у відомстві.

Юлія Лапутіна здобула педагогічну та юридичну освіту. Кандидатка педагогічних наук. В органах СБУ працює з 1992 року. Почала службу на посаді оперуповноваженої підрозділу контррозвідки. У 2010 – 2012 роках Лапутіна була заступницею начальника Центру спеціальних операцій «А» СБУ – антитерористичний спецпідрозділ. З 2014 року і донині – заступниця начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Юлія Лапутіна з 14 квітня 2014 року перебувала в зоні бойових дій на Донбасі. А з вересня та до кінця грудня 2014 року була командиркою оперативної групи СБУ у зоні бойових дій на Донбасі у складі першої ротації опергруп СБУ.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook