Двоє жінок з Тернопільщини їхали працювати в бордель Польщі — їх затримали на кордоні (Фото)

ф5Оскільки жінки погоджувались на таку роботу добровільно, правоохоронці їх відпустили, а підозрюваного в торгівлі людьми роботавця затримали.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області, роботодавцем виявився мешканець Тернополя, який сам підбирав «персонал» і сам доправляв жінок до місця їх роботи в Польщі.

ф1

19 червня оперативники відділу боротьби із злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, слідчі, працівники прокуратури та прикордонної служби Західного регіонального управління провели спільну операцію щодо недопущення вивозу дівчат для роботи у «сексуальному рабстві».

ф2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За словами керівника відділу Олександра Буняка, вербуванням дівчат займався 39-річний тернополянин. Він через своїх друзів і знайомих шукав жінок віком від 20 до 30 років модельної зовнішності для роботи у Польщі.

Пропонував охочим підзаробити місця прибиральниць у готельних комплексах. Зарплата у місяць там мала бути в межах п’ятисот євро. Коли дівчата погоджувалися, чоловік розповідав і про можливість заробити у 3-4 рази більше, але в інший спосіб — за 1,5-2 тисячі євро дівчата мали працювати повіями у борделях.

Двоє мешканок Тернопільської області погодилися на пропозицію торгувати тілом.

ф3

Виготовленням документів, оформленням візи, працевлаштуванням та транспортним перевезенням вербувальник займався сам. Гроші, витрачені на них, заробітчанки мали повернути згодом.

19 червня правоохоронці затримали роботодавця разом із двома жінками та водієм на пункті державного пропуску «Шегині». До Польщі вони їхали автомобілем Mercedes із польською реєстрацією.

Вербувальника затримали відповідно до статті 208 КПК. Дівчат, які погодилися на добровільне «сексуальне рабство» опитали та відпустили додому. Наразі оперативники встановлюють місця, де мали працювати мешканці краю, а також з’ясовують, скільки українських дівчат тернополянин таким способом переправив за кордон.

Цей факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 149 частина 2 ККУ — торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини.

ф4

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook