Два Майдани привітали один одного з Днем святого Миколая

фото: svoboda.org

фото: svoboda.org

Учасники Антимайдану прийшли до барикад Євромайдану, щоб привітати майданівців з Днем святого Миколая. Вони принесли цукерки і разом з майданівцями заспівали гімн України.

Про це УНН повідомили у прес-службі партії «УДАР».

В цей час на сцені Євромайдану виступав лідер «УДАРу» Віталій Кличко. Коли люди з натовпу почали кричати «провокація», бо не розуміли що саме відбувається біля барикади на Інститутській, Кличко сказав, що піде розбереться. Гості з Антимайдану пробули недовго і пішли поки Віталій Кличко пробрався в натовпі.

«Люди з «регіонального» мітингу на Євромайдані — це символічно. Нехай приходять. Я теж ходив до них на Антимайдан. Спілкувався, дискутував, багато хто з них скандував «Кличко», — зазначив лідер «УДАРу». — Вони там скаржаться, що їх змушують брати участь в мітингу за Партію регіонів — кого погрозами звільнити з роботи, кого — за гроші», — сказав Віталій Кличко.

Виступаючи зі сцени Майдану він наголосив, що Україна — єдина. Бо і на сході, і на заході людей хвилюють однакові проблеми і у них однакові прагнення — гідно жити в гідній країні. І скрізь люди втомилися від влади Януковича. «Я був вражений: сьогодні українці-студенти, менеджери, пенсіонери, несуть гроші, хто скільки може, на підтримку Майдану. Несуть харчі, теплі речі, працюють волонтерами. Вони це роблять, щоб змінити цю владу і жити в демократичній європейській Україні. Я вдячний вам і поважаю кожного», — звернувся Віталій Кличко до людей на Майдані.

Він повідомив, що сьогодні парламент ухвалив закон про недопущення переслідування та покарання людей, які брали участь в мирних акціях протесту.

«Якщо Президент підпише цей закон, влада виконає першу вимогу щодо звільнення і непереслідування учасників мирних акцій протесту. Але, ми далі відстоюватимемо інші наші з вами вимоги: покарання винних у побитті людей на Майдані і відставки уряду Азарова, а також, як вихід з політичної кризи, призначення дострокових президентських і парламентських виборів»,- підкреслив Віталій Кличко.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook