Духовні традиції Тернопільського національного медичного університету (Фото)

1Концерт духовної музики «І слово сталося тілом і оселилося серед нас» відбувся 28 січня 2020 року в актовій залі адміністративного корпусу Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.

Святкову програму розпочав камерний оркестр Тернопільської обласної філармонії під керівництвом Кирила Семенченка. Своїм співом потішило жіноче вокальне тріо «Солов’ї Галичини» у складі заслуженої артистки України Надії Татарчук, Наталії Бойко, Оксани Лісовець.

2

Цитати з Біблії української і англійською мовою зачитали студент медичного факультету Богдан Авдєєв і студент факультету іноземних студентів Кодуах Кайзер Дісхер Амоах (Koduah Kaiser Discher Amoah, Гана).

3

Новий 2020 рік розпочався з приємної новини – усіма церквами за підтримки Папи Римського Франциска його оголосили роком Біблії. Це перша в своєму роді євангельська ініціатива. Подібне ніколи раніше не проводилося в глобальному масштабі. Ініціатива покликана показати і зміцнити цінності Слова Божого для всіх людей.

4

Захід і весь колектив ТНМУ благословив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ, владика Василій Семенюк.

Наш університет має власні духовні традиції – це і виступи хору з різдвяною програмою, і активна волонтерська та благодійна діяльність викладачів та студентів, зустрічі з отцями Церкви, і духовні зустрічі священників зі студентами.

5

Цього вечора з колядками завітав квартет Тернопільської духовної семінарії імені Йосипа Сліпого.

6

Актор театру і кіно, режисер, педагог, громадський діяч, народний артист України, професор ТНПУ В’ячеслав Хім’як подарував мудрість Шевченкового слова.

7

Хор викладачів і студентів ТНМУ, виступів якого чекають з великим нетерпінням, щороку готує нову різдвяну програму. Під час концерту глядачі мали можливість насолодитися колядками і щедрівками, а також переглянути вертепне дійство від акторів театральної студії «Арт-драма».

8

У Тернопільському національному медичному університеті навчається 2300 іноземних студентів, які є невід’ємною частиною університетської родини. Мистецтво стало для них надійною опорою, яка дає сили тривалий час жити далеко від дому. Зі сцени ТНМУ цього вечора прозвучали різдвяні пісні у виконанні хору студентів з Гани «Pentecost Snternational Worship Center» та хору іноземних студентів, які сповідують християнство за католицьким обрядом.

9

Завершальним акордом святкової програми стало театралізоване дійство «Маланка» від Тернопільської духовної семінарії.

Наостанок колядку «Народився Бог на санях» виконували і всі гості програми і глядачі в залі.

10

11

12

13

14

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook