Дух Єрусалиму в Україні: на Тернопільщині збудували унікальний комплекс християнських споруд

фото: Патріарший паломницький центр УГКЦ

фото: Патріарший паломницький центр УГКЦ

Протягом 27-28 серпня в рамках прощі до Марійського духовного центру Отець і Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав (Шевчук) освятить «Український Єрусалим» – комплекс споруд, які є копіями зі Святої Землі, зокрема Гробу Господнього. Кустодій (хранитель, страж) Святої Землі о. Фраческо Паттон, ЧБМ привезе камінь із Гробу Господнього, якого вмонтують в копію цієї споруди, повідомляє Патріарший паломницький центр УГКЦ.

Відтепер відчути дух Єрусалиму тепер можна буде у Зарваниці. Гріб Господній в Єрусалимі є головною святинею християнського світу. Гробниця поділена на два окремих приміщення: приділ Ангела та власне погребальну кімнату, розташована недалеко від Голгофи і є головним вівтарем Храму Воскресіння Христового. Кувуклія над Гробом Господнім, що є в центрі храму, була збудована на початку IV століття. Копію саме цієї кувуклії збудували в Зарваниці.

Окрім копії Гробу Господнього, в комплексі “Український Єрусалим” також відтворено Голгофу, Оливний сад, сходи Покаяння (Святі сходи) з палацу Понтія Пилата, якими піднімався Ісус Христос на суд. Посередині розташована Овеча купіль, на зразок єрусалимської, де ангел Господній зрушував воду. Весь комплекс оточений мурами, як оборонні мури Єрусалиму.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook