Дружина очільника СБУ — громадянка Росії: Баканов пояснив ситуацію

Іван Баканов з дружиною. Фото з сайту "Гордон"

Іван Баканов з дружиною. Фото з сайту «Гордон»

У біографіях представників команди Зеленського, призначених ним на державні посади, не перестають з’ясовуватись неоднозначні факти.

Так, вслід за медаллю ФСБ РФ у новопризначеного керівника Служби зовнішньої розвідки України зв’язки з Росією випливли і в родині глави СБУ. Виявилось, що дружина керівника СБУ Івана Баканова — громадянка Росії.

Це визнав сам Баканов у спеціальній заяві, розміщеній на офіційній сторінці СБУ у Фейсбук.

«Всім, хто збирається мене шантажувати близькими, відповім чітко: так не буде. Ніколи нічого не приховував і не збираюсь це робити», — заявив очільник СБУ Іван Баканов, наголосивши, що при призначенні на посаду першого заступника глави Служби безпеки України успішно прошов спеціальну перевірку.

Читайте також: Керівник студії Квартал 95 став першим заступником голови СБУ – стало відомо, чому

У своїй заяві очільник СБУ пояснив, що громадянство Росії його дружина — уродженка Кривого Рога — отрмала після розпаду СРСР, коли навчалась у виші РФ.

За твердженням Баканова, в Росії його дружина не була з 2013 року і зараз живе в Києві на підставі дозволу на проживання в Україні та знаходиться на етапі набуття громадянства України.

Як підкреслив тимчасовий виконувач обов’язків глави СБУ, користуватись службовим становищем, аби його дружина якнайшвидше отримала громадянство України, він не збирається.

Нагадаємо, що громадянство України присвоює своїм Указом Президент України.

Читайте також: СБУ тимчасово очолив екс-керівник «Студії Квартал-95″, який готовий керувати СБУ і надалі (Відео)

Раніше виник скандал через те, що Івану Баканову як першому заступнику глави СБУ звання лейтенанта було присвоєно одночасно з прийняттям останнього на військову службу у СБУ, хоч він не проходив навіть строкову службу в армії і не перебував на військовому обліку.

Читайте також: Кадрове призначення Зеленського ознаменувалося скандалом: глава зовнішньої розвідки України може бути агентом Кремля (Фото)

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook