Дружина екснардепа Сергія Пашинського розповіла журналістам, чому вважає арешт чоловіка переслідуванням (Відео)

фото: Главком

фото: Главком

«У мене сьогодні таке відчуття, що це політичне переслідування, але тих людей, які раніше були при владі, ще у часи Януковича».

Суддя, ухваливши рішення про арешт екснардепа Сергія Пашинського без альтернативи застави, перевела ситуацію з кримінальної в політичну площину. Так вважає дружина колишнього нардепа Руслана Пашинська.

Про обставини арешту колишнього народного депутата і хто може за цим стояти вона розповіла у токшоу «Ехо України» на телеканалі «Прямий».

«Але політичне переслідування ким? Я не можу прямо зараз сказати, що я вважаю, що це політичне переслідування новою владою. Повністю я так сказати не можу. Тому що політичні декларації, які ми сьогодні чуємо від нової влади, вони повністю збігаються з тим, що говорив Сергій: це захист державних інтересів, це національна безпека, це сильна армія. І те ж саме ми чуємо сьогодні. Тобто у мене сьогодні таке відчуття, що це політичне переслідування, але тих людей, які раніше були при владі, ще у часи Януковича. А ось чому сталося так, що саме сьогодні в нових обставинах, за нових облич, за нової влади ці люди мають можливість це робити, — знаєте, я на це питання відповісти зараз не можу», — заявила вона.

Подробиц і- у відео Телеканалу Прямий:

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook