Досі окуповану Горлівку українські військові могли визволити ще рік тому?

Горлівка-прапор України над окупованим містом козирноМешканців окупованої Горлівки, які досі потерпають від бойовиків «ДНР» і потужних боїв, що зараз ідуть в околицях, уже рік могли жити мирним життям знову при українській владі.

Такі висновки випливають з аналізу ситуації на Дебальцевському плацдармі в лютому минулого року Генштабу ЗСУ.

Читайте також: Головна битва війни на Донбасі: все про Дебальцевський плацдарм від Генштабу ЗСУ і учасників боїв (Схеми, Відео)

Горлівчан-патріотів України такі дані шокували, але вони ні в чому не звинувачують і все ще чакають на визволення. Про це вони написали на у групі «Нова Горлівка» у соцмережі.

«Неприємна інформація» — це Аналіз Генерального штабу ЗСУ щодо бойових дій на Дебальцевському плацдармі з 27 січня до 18 лютого 2015 року, із якого довідуєшся, що Горлівку повинні були звільнити ще в лютому 2015 року, силами 57-й ОМПБ….. — «В той час, коли противник зосередив максимальну кількість сил і засобів в районі Дебальцевого, 57-й окремій мотопіхотній бригаді було поставлено завдання — провести штурмові дії та зайняти Горлівку. Але бригада так і не зрушила з місця…» — наводять цитату з Аналізу горлівчани.

«Ми не робимо жодних висновків з цього приводу, хоча на той момент місто був практично порожній, усі підрозділи російських терористичних військ висунулися в Вуглегірськ…» — додали українські патріоти Горлівки.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook