Дороги розблоковують: власники авто на «євробляхах» зупиняють акцію

ф1Власники машин на єврономерах заявили, що безстрокову акцію непокори зупиняють, та боротьбу продовжать.

Очільники спідбноти «АвтоЄвроСила» сьогодні у Києві заявили, що блокування доріг — більше не актуальне. Відтак призупиняють акцію на 2 дні, щоб знайти нову форму протесту.

«Сьогодні офіційно акцію громадської непокори щодо прийняття закону 8487 під стінами Верховної Ради і по всій України ми призупиняємо. Ми маємо переформатуватися і прийняти нове рішення і новий план дій», –цитує одног з керівників руху Олега Ярошевича «УП«.

Читайте також: ВР легалізувала «євробляхи»: нові ставки акцизу (Формула розрахунку, Відео)

«Хочу звернутися до всіх членів АвтоЄвроСили, які сьогодні брали участь у євроакції, подякувати кожному. Стояти вже тут смислу немає. Немає смислу стояти і в областях на дорогах і на кордонах», — додав він.

Ярошевич зазначив, що учасники акції не мають на меті конфліктувати з поліцією та заявив, що станом на 21 листопада «жодна траса не перекривалася, там обмежувався рух».

За його словами, протестувальники залишаються в правовому полі.

Читайте також: Перша реакція власників авто на «євробляхах» на прийнятий ВР законопроект про новий акциз (Відео)

Ще один очільник акції протесту «євробляхарів» Олександр Чернявський зазначив, що після того, як «Верховна Рада показала, хто вона насправді», водії чекатимуть рішення президента Петра Порошенка.

Вони вимагатимуть від глави держави ветувати цей закон і повернути його в парламент.

«Ми всім вам повідомимо, коли буде наступна акція і продовжиться боротьба», – запевнив він протестувальників.

Читайте також: Власники електромобілів вийдуть на протест? Нюанси прийнятого ВР закону про розмитнення «євроблях» (Відео)

Раніше у середу Національна поліція закликала водіїв не розмитнених авто розблокувати дороги і проводити акції протесту в рамках правового поля, не порушуючи прав інших громадян.

«В разі подальших спроб блокування транспортних комунікацій – до правопорушників будуть застосовуватися передбачені законом заходи поліцейського примусу», – йшлося в повідомленні.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у своєму Твіттері заявив, що силовиками «прийнято рішення про розблокування всіх перекритих ними автошляхів».

Читайте також: Новий протест власників авто з «євробляхами» відчула вся Україна (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 20 листопада рух «АвтоЄвроСила» заявив про безстрокову акцію непоки через вимогу скасувати коефіцієнт віку при розрахунку акцизу на машини на «євробляхах».

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook