Допомогу на півтора мільйона гривень привезли у Тернопіль з Франції (Відео)

допомогаЩе 10 тонн гуманітарного вантажу передали іноземні благодійники у Тернопіль.

Нагадаємо, завдання української сторони – забрати, розмитнити і розвезти вантаж. Його вартість в рази перевищує затрати на перевезення, але саме за грошима — часто затримка. Перевезенням роками займається Міжнародний Центр впровадження Програм ЮНЕСКО.

Читайте також. Правоохоронців з Тернополя на блокпостах майже щовечора обстрілюють з боку Луганська (Фото)

Цього разу до доброї справи долучилося і громадське об’єднання “Самопоміч”. Тож такі гуманітарні вантажі тепер зможуть привозити щомісяця. Тим паче, тепер серед отриманих речей – допомога для бійців АТО. Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

- Це — куртка пожежників Франції. Якщо ми її передамо в зону АТО, вони собі можуть познімати всі «липучки», щоб не відсвічувалися, але тут — досить якісна шкіра, яка не пропускає вологи. Пожежники в ній йдуть просто у вогонь. Думаю, нашим солдатам, які сидять в окопах, буде дуже зручно в них, бо вони мають ще й зимову підкладку, – розповідає директор Тернопільського обласного відділення Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО Віталій Семенюк.

Читайте також. Французи зібрали допомогу для вояків АТО. Тернополян просять допомогти із транспортом (Відео)

Відколи в Україні – неоголошена війна, серед гуманітарних вантажів — усе більше передач для наших військових. Так, не словом, а ділом українцям допомагають французи. Збирають важливі, а часом недоступні для нас речі. Нам же пропонують лише приїхати й забрати. Попередній вантаж в основному потрапив до Львівського госпіталю. Цей, 10-тонний, отримає Харківський шпиталь, бійці АТО, їхні сім’ї, переселенці, люди з обмеженими можливостями, які звернуться по допомогу, адже серед гуманітарної допомоги — функціональні ліжка, інвалідні візки, ходуни, крісла-туалети, милиці, медичне обладнання, медикаменти, теплий одяг і взуття для військових. Товару — на півтора мільйона гривень, каже Віталій Семенюк.

- Беручи до уваги, що одне функціональне ліжко коштує близько 2 тисяч доларів, а їх є тут 30 чи 40, то вже можна порахувати, не говорячи вже про спеціальні інвалідні візки-трансформери, які взагалі не випускають в Україні. Вартість такого візка – 20 тисяч грн, – каже пан Семенюк.

Читайте також. У Тернопіль з Франції прийшов гуманітарний вантаж для вояків АТО (Відео)

Ініціативу активістів підтримало громадське об’єднання “Самопоміч”.

- У нас виникла ідея влаштувати концерт гуртів “Тріода” і “Дзідзьо”. Усі кошти будуть спрямовані бійцям АТО. За них куплять зимові речі бійцям, – говорить заступник голови Тернопільського міського осередку ГО “Самопоміч” Олег Нитка.

Волонтери дякують тернополянам, які купили квитки, адже коли мова йде про українських бійців, ані заробітку, ані піару не може. Кому саме з військових дістанеться вантаж — не знають. Хочуть просто підтримати тих, хто зараз там, на передовій.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook