Донік пояснив, у чому полягає перемога «ЄС» на виборах ВР: «Це ж найкращі вибори в історії України»

Роман Донік. Фото з відкритих джерел

Роман Донік. Фото з відкритих джерел

Понад мільйон виборців, які голосували на парламентських виборах 21 липня за партію «Європейська солідарність», — це та основа громадянського  суспільства України, яка у майбутньому не дасть розвернути курс України від європейського шляху розвитку до примирення з Росією-агресором.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук громадський діяч і військовий волонтер Роман Донік, підкресливши, що такої кількості ідейних патріотів в Україні раніше не виявляли жодні вибори.

«Це два мільйони не зі 100% населення, а всього лише з 49,84% тих, хто проголосував. Кожен з цих людей — боєць. Ідейний боєць. Такого не було в історії України ніколи… Ці люди не зникнуть, не змінять свою думку. Їх не стане менше», — впевнений Роман Донік.

Читайте також: Не «Слуга народу» — ЦВК повідомила, за яку політичну партію на виборах ВР віддали найбільше голосів українці за кордоном (Таблиця)

На його думку, така велика кількість ідейних виборців в Україні стане запорукою того, що і в майбутньому вони будуть основою патріотичного громадянського суспільства України, навіть якщо партія «Європейська солідарність» перестане існувати чи якщо Порошенко вирішить піти з політики.

Читайте також: ЦВК оголосила офіційні результати виборів ВР за партійними списками: є несподіванки (Таблиця, Відео)

«Так це ж найкращі вибори в історії України. Вони викристалізували силу, яка при будь-яких розкладах буде боротися за незалежність України. В першу чергу від російської імперії. Це на 100 відсотків люди, які ні за яких обставин не замиряться з РФ і не повернуться в той бік», — резюмував Роман Донік.

Читайте також: Не вистачає одного нардепа: офіційні видання опублікували список обраних народних депутатів

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», за даними підрахунку голосів ЦВК,  партія «Європейська солідарність» на позачергових виборах Верховної ради України 21 липня посідає четверте місце за кількістю набраних голсоів — за неї проголосували близько 1 мільйона 200 тисяч виборців України.

Читайте також: Порошенко сказав, коли піде в жорстку опозицію до Зеленського (Відео)

У Раді нового скликання «ЄС» матиме 25 народних депутатівю

Читайте також:Донік пояснив, чому прихильники «ЄС» таки виграли вибори у ВР: «Такого не було в історії України ніколи» (Блог)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook