Донецький «Шахтар» обійшов «Динамо»

im578x383-267023__max_gal

Вольовою перемогою футболістів донецького «Шахтаря» над київським «Динамо» (4:3) завершився у понеділок, 12 грудня, заключний матч 18-го туру чемпіонату України серед клубів Прем’єр-ліги.

Голи на столичному НСК «Олімпійський» забили Фред (50-та хвилина),  Факундо Феррейра (58) і Дентіньйо (88) — у «гірників»; Жуніор Мораес (1),  Євген Хачеріді (3, у власні ворота), Сергій Рибалка (30) та Артем Беседін (90+2) — у киян, повідомляє Укрформ.

На 60-й хвилині у динамівців з поля вилучений Жуніор Мораес, а на 90+5 — Сергій Рибалка.

Поєдинок обслуговувала суддівська бригада на чолі з арбітром ФІФА Анатолієм Жабченком з Хмельницького.

До цього в українському супердербі «Динамо» в різних турнірах 75 перемагало «гірників», а «Шахтар» динамівців — 48. Ще 42 матчі між визнаними лідерами вітчизняного футболу закінчилися внічию.

Нинішнього сезону у першомі колі чемпіонату матч суперників 6 вересня у Харкові завершився миром — 1:1. Перед сьогоднішнім поєдинком підопічні Паолу Фонсеки випереджали динамівців аж на 10 очок, не маючи у попередніх турах жодної поразки і демонструючи упевнену гру не лише у внутрішній першості, а і в  Лізі Європи. Після цієї поразки кияни вже мають примарні шанси на «золото».

Нагадаємо, зустріч 17-го туру «Олімпік» — «Карпати» перенесено на наступний рік.

19-й тур чемпіонату відбудеться наприкінці зими. Базовий день — 25 лютого.

Мітки: , , ,