«Донецькі вибори» стануть кінцем російського “великодержавія” – Ярослав Джоджик

1Проведення “виборів” у підконтрольних терористам ДНР та ЛНР може стати останнім цвяхом у труну російського великодержавія. В цьому переконаний народний депутат кількох скликань, відомий політик та громадський діяч Ярослав ДЖОДЖИК.

Окупаційний фарс

У ДНР та ЛНР відбувся фарс, який у Росії чомусь схильні називати виборами. “Голосували” всі: російські військові, громадяни Росії, які ніколи не були в Україні і навіть, як свідчить СБУ, кози та корови. Це дозволяла зробити електронна система “центрвиборчкому”. Масовку для “картинки російським ЗМІ” створило насилля. Голодним людям пропонували картоплю за “голосування”. Когось зганяли силою і примушували “голосувати” під дулом автомата. “Вибори” більше нагадували дії окупантів. Подібні “вибори” проводилися не раз, як в часи гітлерівської Німеччини на окупованих територіях, так і в “радянські часи”, коли якась “група повстанців” на підконтрольних радянським військам територіях оголошувала створення, наприклад, “фінської радянської” чи якоїсь іншої республіки. Пройшло більше ніж 20 років після падіння СРСР, а методи не змінилися. Це були “вибори” окупаційної влади. Так Путін прагне легітимізувати присутність російських військ в Україні, бо приховувати цього вже неможливо. У російського лідера був інший шанс. Можна було вивести війська. Дати змогу Україні провести справді демократичні вибори і розпочати відновлення зруйнованого Сходу. Україна зробила для цього все. Проте самовпевненість тирана веде Росію до загибелі.

Дипломатична ізоляція

Перші наслідки  визнання “виборів” у  зонах контрольованих терористами маємо вже зараз. Речник канцлера Німеччини Ангели Меркель заявив, що санкції вже стали незворотними. Засудив “вибори” і президент Франції Франсуа Оланд. Держдеп США наголосив, що санкції будуть посилюватися, а окремі конгресмени та сенатори повідомили про те, що США будуть серйозно розглядати можливість постачання летальної зброї до України. США посилили присутність у Чорному морі ще одним ракетним есмінцем. Очевидно, що за найбільшими гравцями підуть і менші. Дипломатична ізоляція — це і конкретні економічні та політичні втрати. Це зменшення можливостей доступу до світових фінансових ресурсів. Це втрата позиції геополітичного гравця і скочування до рівня Пн.Кореї. Це фактично кінець “великодержавія”.

Напередодні катастрофи

Україну чекає жорстка боротьба за її територію. Проте цього разу світ буде займати однозначну проукраїнську позицію. Протягом останніх місяців Україна зробила все, щоб залагодити конфлікт мирним шляхом. Очевидно, що час грає на користь нашої держави і головна задача зараз — це стримання можливого наступу російських військ. Для Росії шлях економічного, і, можливо, політичного краху незворотній. США разом з союзниками підривають основу економічної могутності Росії. Ціна на нафту вперше за багато років впала нижче 80 $ за барель. За висновками аналітиків, США та союзники можуть собі “дозволити” на деякий час продавати нафту за ціною у 57-60 $  тоді, як в російському бюджеті орієнтуються на мінімальну ціну у 96 $ за барель нафти. Останній раз ціни на нафту опускали настільки різко у 1980-х, коли США боролися з “радянською імперією зла”. Тоді результату було досягнуто. Тими ж методами можуть досягнути результату і зараз. Росія стоїть напередодні повного економічного краху. Є три виходи. Відмова від імперської політики і повернення до пропозицій України. Усунення від влади Путіна і повернення до демократії. Повний занепад і розвал Росії, як це свого часу сталося з СРСР.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook