Донеччанин застерігає: не купуйте цукерки, виготовлені у так званій «ДНР» (Фото)

Донеччанин-блогер fuckeer розкрив очі на солодощі, котрі продаються у так званій «ДНР» і пояснив, які підприємства насправді їх виготовляють.

Далі подаємо його іронічно-саркастичний текст про це:

«Поки тут всі лають Пєцю, я прикинуся порохоботом і буду лаяти донецьких сєпарів, які втекли зі своїм бізнесом на підконтрольну територію, а насправді продовжують спонсорувати тероризм.

Читайте також: Буремний квітень 2014-го: які висновки слід зробити (Відео)

Цукероньки в одному з донецьких супермаркетів. Нікому нічого не ріже око?

А мені аж ножем по обличчю! Бо ж он воно що:

За кондитерською компанією «Конті», що відновила свій бізнес в окупованому Донецьку під виглядом місцевого ПП «Тор», те саме зробила і компанія «АВК», заснувавши на непідконтрольній території ТОВ «ЛаКонд». Той самий асортимент, ті самі адреси, ба більше й ті самі люди працюють. А ви тут жалієтеся, що Пєця гроші на Віргінські острови виводить. Он де справжні офшор – у Донецьку.

Ви ж, сподіваюся, зрозуміли, які цукерки тепер не слід купувати? Так, «Конті», «АВК». Ще не думайте купувати заморожені продукти і молочку «Геркулес» – то є ще одна мутна донецька контора, яка маскує себе під Київ та Львів, а насправді продовжує працювати на сєпарів. А купувати чи не купувати «Рошен» – то хай уже на вашій совісті буде, бгг))».

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook