Докази беззаперечні: Аброськін розповів нові подробиці розслідування вбивства Ноздровської. Повна версія брифінгу (Відео)

Ноздровська місце знайд тіла АБроськін КПНа тілі Ірини Ноздровської виявили ДНК Юрія Россошанського, який затриманий і арештований за підозрою у вбивстві правозахисниці.

Про це сказав сьогодні на брифінгу перший заступник глави Нацполіції України. Вячеслав Аброськін заявив, що так докладно про хід слідства, як він, очевидно, не знає ніхто, бо саме він курував його.

За словами Аброськіна, в ході слідства на місці вбивства Ірини Ноздровської знайшли цілий ряд доказів, зокрема кілька ножів на дні ріки, однак знаряддя вбивства виявили в іншому місці.

Слідчі знайшли все відео, де видно, як Ірина Ноздровська прямувала Києвом до станції метро і далі, прямуючи додому до Демидова. В ході слідчого експерименту правоохоронці знайшли пасажирів, які їхали в маршрутці з Іриною Ноздровською, опитували їх, а також відпрацьовували мешканців хутора біля Демидова. Робота була титанічна, розповів Аброськін.

Повна версія брифінгу — 112 Україна.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook