Добровільна здача зброї звільняє від будь-якої відповідальності, нагадують у тернопільській міліції

зброяВід 1 до 30 квітня на території держави та Тернопільської області буде проходити місячник добровільної здачі зброї.

Мета операції – протидія незаконному розповсюдженню зброї та вибухівки, профілактика злочинів з їх використанням, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції. Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Здали 58 одиниць вогнепальної зброї. Мало — наполягають у міліції (Відео)

- Чимало жителів Тернопільщини продовжують легковажити та незаконно зберігає у себе вдома небезпечні предмети, — розповів старший інспектор дозвільної системи обласної міліції Степан Джинджиристий. - Минулоріч правоохоронці порушили понад 170 кримінальних проваджень за фактами незаконного зберігання зброї та вибухових речовин.

Серед поширених правопорушень – невчасна здача зброї, яку зберігають родичі померлих власників. Нагадуємо, згідно з діючим законодавством, таку зброю рідні повинні протягом п’ятиденного терміну здати в органи внутрішніх справ на тимчасове зберігання до вирішення питання щодо успадкування майна.

Читайте також. Операція “Зброя та вибухівка”: у жителів Тернопілля вилучили пістолети, порох, тротил

Правоохоронці застерігають: слід подбати про те, щоб уникнути кримінальної відповідальності, адже за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами законом передбачене покарання – позбавлення волі до п’яти років. Добровільна здача зброї, боєприпасів і вибухівки звільняє від будь-якої (кримінальної чи адміністративної) відповідальності.

- Скористайтеся наданою можливістю під час місячника добровільної здачі зброї, — наголошують у мілдіції.

Довідково. Із питань здачі, придбання чи реєстрації зброї, спецзасобів, звертайтеся у підрозділи дозвільної системи органів внутрішніх справ за місцем проживання. Докладнішу інформацію можна отримати за номерами телефонів у Тернополі: 27-13-11 та 27-13-96.

Софія Левицька  

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook