До війська передано значну партію боєприпасів до стрілкової зброї натівського калібру

1Озброєння добротною надійною зброєю армійців — одне з головних завдань, які нині стоять перед армією. Не завжди державний бюджет дає можливості закупити таку зброю. Добре, якщо допомагають підприємці.

Нещодавно до війська передано значну партію боєприпасів до стрілкової зброї натівського калібру. Поставила її корпорація Рошен, яка й тепер продовжує підтримувати українську армію, та виділяє власні кошти на її розвиток, повідомляє Національний Промисловий Портал.

До одного з підрозділів українського війська було передано патрони .338 Lapua Magnum (8,6×70 мм) та .308 Winchester (7,62×51 мм) для снайперських гвинтівок.

Раніше концерн Roshen передавав Збройним силам сотні снайперських гвинтівок натівського калібру, серед яких була й вітчизняна “Зброяр Z-10”.

2

.338 Lapua Magnum – набій центрального бою з гільзою пляшкової форми, без виступу закраїни, розроблений для військових снайперів для ефективної стрільби на велику відстань.

.308 Winchester — унітарний гвинтівковий набій без закраїни з гільзою пляшечної форми на основі якого був створений військовий набій 7,62×51 мм НАТО.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook