До українського політв’язня Сізоновича застосовували фізичне насильство у російській колонії

фото: 24 Канал

фото: 24 Канал

Про це розповіла консул України в Новосибірську Діана Іванова, передає  Depo.ua.

63-річний країнський політв’язень написав скаргу начальнику колонії через цей інцидент та розповів консулу, що після того більше жодного разу не бачив начальника загону, з яким у нього стався конфлікт.

Обізнаний у справах політв’язнів Станіслав Огоровий, який контактує з українським консулом, додав, що начальник загону зробив Сизоновичу зауваження, а після — грубо схопив його та смикнув за карман одягу.

«Побиттям це назвати не можна, але це хамське ставлення», — сказав Огоровий.

Консул України Іванова розповіла, що Сизонович, якому на сьогодні 63 роки, перебуває у нормальному стані. Скаржиться на головний біль та тиск — у колонії йому надають необхідні ліки.

За словами консула, Сизонович майже не отримує листів.

«Перш ніж він отримає лист — його у колонії читають цензори. Дружина писала йому листа через консулів, і я передавала. А після того — Сизонович нічого не отримував. Він інколи має можливість телефонувати», — розповіла Іванова.

Як відмо, Олексія Сизоновича 31 липня 2017 року Північно-Кавказький окружний військовий суд РФ засудив до 12 років позбавлення волі та штрафу.

Нашому співвітчизнику імкримінували підготовку теракту на вокзалі в Ростовській області. Він відбуває покарання під Іркутськом. Також О. Сізонович є громадянином України. За словами консула, російський паспорт йому не нав’язували. Свою провину Сізонович не визнав. Раніше засуджений скаржився, що його в російській колонії били та катували. Українець Сізонович перебуває під вартою з 28 вересня 2016 року.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook