До туристичного логотипу Тернопілля потрібне гасло — триває конкурс (Фото, Відео)

оснТернопільщина отримала довгоочікуваний туристичний логотип. Саме цю подію оприлюднив на брифінгу начальник управління – заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму обладміністрації Назар Яворський.

Нагадаємо, у приміщенні ОДА 23 березня відбулася перша офіційна презентація нового туристичного логотипу Тернопільської області. За підсумками конкурсу кращою роботою став ескіз тернополянина Юрія Козоріза.

Читайте також. Студенти запропонували для туристів тури «Файні Тернопільські ночі» і «Храмами Підгаєччини» (Фото)

- Сьогодні ми зібралися з нагоди приємної події, адже Тернопільщина отримала довгоочікуваний туристичний логотип, — каже Назар Яворський. — Наступним нашим кроком буде обрання кращого гасла для цього логотипу. Запрошуємо всіх творчих і небайдужих поділитися своїми ідеями щодо слогану для туристичного логотипу в соціальній мережі Facebook на сторінці «Тернопільщина туристична».

Уже 25-27 березня в Києві відбудеться виставка, що є масштабною подією в сфері туристичного бізнесу. Там уперше представлять оновлений логотип і розрекламують його серед представників туристичної галузі на міжнародному рівні.

Читайте також. Перебування туристів у Національному парку «Дністровський каньйон» хочуть зробити цивілізованішим (Фото)

Автор туристичного логотипу Тернопілля отримав грошову винагороду — 2000 грн від спонсора конкурсу Михайла Гросуляка, громадського діяча, засновника та почесного власника мережі «Самогонна ресторація». Активіст попросив перерахувати ці кошти для потреб бійця, пораненого в зоні АТО.

- Я сам є активним туристом уже впродовж 20 років, — розповідає Юрій. — Тому, характеризуючи елементи, взяті за основу в логотипі, хотів підкреслити туристичний потенціал, яким багата наша область. Зробив акцент на 5-ти видах туризму, які активно розвиваються в нашому краї, а саме: сакральний, замковий, спелеологічний, пізнавальний і сплави Дністром. Наша область багата туристичними принадами і це потрібно показати.

Читайте також. На Кременеччині хочуть відновити планерну школу, яку закрили «совіти» у 1939-му

Працювати над логотипом було цікаво і нескладно. Юнак дуже радий, що зміг внести свій вклад для області, зокрема, як житель міста і, насамперед, як турист.

- Настав час, коли потрібно розробити стратегію розвитку туризму, — наголосив Сергій Гунько, голова комісії з питань туризму Громадської ради, що діє при департаменті розвитку інфраструктури, транспорту та туризму. — Затвердили туристичний логотип, провели паспортизацію туристичних ресурсів, сформували кадастр туристичних об’єктів. Це — підготовчі кроки до розробки Стратегії розвитку галузі.

Громадська рада, за його словами, залучатиме до співпраці фахівців з інших регіонів, які вже мають певні напрацювання і здобутки. Власне, Назар Яворський під час зустрічі підбив певні підсумки та подякував усім за плідну співпрацю.

Софія Левицька   

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook