До Тернополя на раду їдуть письменниця Ірена Карпа і козак Михайло Гаврилюк

stena-plachaЗустріч із тими, хто готовий був покласти своє життя у протистояннях на Майдані у Києві, пройде у неділю, 9 березня, в актовій залі економічного університету (ТНЕУ). Початок — о 14 годині.

Читайте також. Митці Тернопілля вшанували пам’ять Кобзаря виставкою (Фото)

Тернополяни, які від листопада перебували в Києві, боролися за наші права і щасливу долю України, кличуть активних міщан на раду. На захід мають приїхати українська письменниця, співачка, журналістка, телеведуча Ірена Карпа та козак, якого катував, але не зламав «Беркут», — Михайло Гаврилюк. Про це повідомив майданівець Богдан Брич з Гаїв Шевченківських, що під Тернополем. Зустріч відбудеться з нагоди Шевченківського ювілею.

Читайте також. Ювілей Шевченка: тернополяни створять живий ланцюг єднання

Власне, ініціював таке віче разом із друзями тернопільський підприємець Богдан Брич. Чоловік перебував у столиці з кінця листопада, а 18 лютого отримав поранення в голову.

- На барикадах і в боях у Києві я не бачив депутатів і чиновників. Ні українського, ні міського рівня, — каже чоловік. — Тож ми не кличемо їх на нашу зустріч. Жодних політиків і політики, ніяких псевдодіячів та активістів! Запрошуємо всіх, хто був на Майдані, хто допомагав Майдану і хто займає нині свідому та активну позицію.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook