До Тернополя із зони ООС повернулися військовослужбовці (Відео)

йЗ честю виконавши всі завдання, у повному складі на місце постійної дислокації повернулися підрозділи 44-ої окремої артилерійської бригади. Виконуючи свій обов’язок у зоні проведення операції об’єднаних сил, бійці продемонстрували жертовність і патріотизм.

Та найголовніше — прибули до своїх рідних та близьких здоровими й неушкодженими.

З вітальним словом до військовослужбовців звернувся голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. «У червні 2014 року, обговорюючи з Президентом України пріоритети Тернопільської області, одним з моїх прохань було відновлення військових частин. 9 вересня у Збройних силах України гордо прозвучала новина про створення 44-ої Тернопільської артилерійської бригади. 7 тисяч хлопців і дівчат, які вступили до її лав, стали на захист української землі від російського окупанта. Щиро дякую за ваш героїзм, проявлений під час боїв під донецьким аеропортом, Дебальцево, Світлодарській дузі та у багатьох інших місцях. З гордістю відзначаю, що саме 44-та Тернопільська артилерійська бригада під час параду 24 серпня 2015 року отримала свій бойовий прапор. Це — визнання», — зазначив Степан Барна.

За зразкове виконання завдань очільник області вручив бійцям державні нагороди, призначені згідно з Указом Президента України.

також керівник області наголосив на тому, що в пріоритеті — відновлення інфраструктури для військовослужбовців, включно із відбудовою військових частин та будівництвом гуртожитків за стандартами НАТО. Початок уже закладено.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook