До САП скерували заяву про незаконне збагачення нардепа Тимошенко

ГПУ вхід так собіГенеральний прокурор Юрій Луценко скерував до Спеціалізованої антикорупційної прокурорати заяву про ймовірний злочин нардепа Ю. Тимошенко (повного імені не названо, та прізвище відміняється в повідомленні як жіноче)

Як повідомляє ГПУ, 14 лютого на ім’я генпрокурора України надійшла заява про ймовірне незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації Тимошенко.

У прокуратурі додали, що Оскільки  розслідування таких злочинів може здійснювати лише НАБУ, а наглядати за справами – САП, то ГПУ й скерувала цю заяву на розгляд САП, заявили в Генпро прокуратурі.

«Українська парвда» з впевненістю пише, що йдетсья про лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко.

Видання нагадує, що 13 лютого «Центр протидії корупції» заявив, що вимагає від генерального прокурора Юрія Луценка порушити кримінальне провадження за фактами можливого незаконного збагачення народної депутатки та кандидатки у президенти Юлії Тимошенко.

Зокрема, у березні минулого року стало відомом, що американська фірма «Two Paths LLС» у лютому 2018 року найняла піар-компанію «Avenue Strategies Global LLC» представляти інтереси Тимошенко.

Йшлося про виплату піарнику 390 тисяч доларів у 2018 році. У «ЦПК» стверджують, що у деклараціях Тимошенко немає статків, що відповідають таким витратам.

Крім того, американські лобісти, ймовірно, організовували у 2018 році зустрічі Тимошенко з американськими політиками у Вашингтоні, а журналістка з США забезпечувала медіа-підтримку Тимошенко. Ці послуги також вартують тисячі доларів.
Водночас у Тимошенко торік заявляли, що вона відмовилася від співпраці з американськими лобістами.
Суд зобов’язав Державне бюро розслідувань відкрити провадження щодо ймовірної легалізації коштів партією «Батьківщина».

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook