До Дня студента у Тернополі відбувся велопробіг у вишиванках (Фото)

PA150004-nПідтримка здорового способу життя серед молоді Тернополя, популяризація велосипедного руху – таку мету мав велопробіг, що пройшов у центральній частині Тернополя сьогодні, 15 жовтня.

Захід організував Тернопільський національний технічний університет ім. І.Пулюя. Приєдналися студенти інших місцевих вишів. Зрештою, це міг зробити будь-хто, аби було бажання.

Нагадаємо, молодь приурочила все до Дня українського студента. До велопробігу долучилися кілька десятків учасників, тому рух у місті ДАІвцям довелося на певний час перекрити.

Читайте також. Тернопіль: по обіді відбудеться велопробіг – перекриють дороги на “Дружбі” та в центрі

Велопробіг розпочався о 15 год. від навчального корпусу №2 ТНТУ ім. І.Пулюя за адресою: вул. Руська, 56 і прослідував далі через Руську, Кардинала Сліпого, майдан Волі, Замкову, Руську, Мазепи, майдан Перемоги, Максима Кривоноса, Миру, Дружби. Після цього велосипедисти повернулися на Руську, а згодом на набережній Тернопільського ставу — фінішували.

Саме там і зробили загальне фото напам’ять. Нагадаємо, учасників просили одягнути вишиванки. І дехто це прохання виконав. Були у колоні і вишивані сорочки, і жовто-блакитна символіка.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook