До Дня міста відзначили кращих тернополян

21150436_1060626287374289_3433202453980624228_nГолова Тернопільської ОДА Степан Барна та голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук з нагоди 26-ої річниці з Дня Незалежності України та з нагоди 477-ої річниці Дня міста Тернопіль відзначили грамотами та медалями кращих тернополян. Почесну грамоту від Кабінету Міністрів України отримав також міський голова Тернополя Сергій Надал.

Так, Указом Президента України про відзначення державними нагородами України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю присвоєно почесне звання «Заслужений винахідник України» Володимиру Володимировичу Кочану, професорові кафедри Тернопільського національного економічного університету.

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку місцевого самоврядування, високі професійні досягнення та сумлінну працю почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено Сергія Віталійовича Надала, Тернопільського міського голову.

Розпорядженням голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни з нагоди відзначення Дня міста Тернопіль за відмінне виконання службових обов’язків, самовідданість, професіоналізм та бездоганну військову дисципліну грамотами та медалями «За службу Україні» нагороджено військовослужбовця, старшого лейтенанта Максима Володимировича Кравчака та військовослужбовця, старшого сержанта Петра Богдановича Юрчака.

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook