«Біг заради гармонії» вже добрався до Копичинців і прямує у напрямку Чернівців (Фото, Відео)

оснМаршрут всесвітнього бігу заради гармонії проходить нині Тернопільщиною. Спортсмени вже подолали шлях до Копичинців і рушили далі.

Учора, 4 вересня, спортсмени вітали тернополян. Із обласного центру учасники марафону вирушили до Микулинців і Теребовлі. Там заночували і побігли у напрямку Чернівців. Там український етап завершиться.

Читайте також. “Біг заради гармонії”: тернополяни можуть привітати учасників на Театральному майдані

Нагадаємо, фініш у європейської команди Всесвітнього бігу заради гармонії запланували на 7 жовтня у столиці Сербії – Белграді. Біговий марафон, який об’єднує людей проводять одночасно на всій планеті.

Читайте також. Тернопілля: урочистості з нагоди роковин Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого пройдуть у Заздрості (Відео)

Докладно — у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4. Фото оприлюднив у соціальній мережі житель Копичинців, професійний фотограф Тарас Хлібович.

Всесвітній біг заради гармонії започаткували 27 років тому як спосіб єднання людей. Проект цей жодного разу не пов’язав себе із політикою чи комерцією. Усі його учасники – звичайні люди, які взяли відпустки й вирішили стати частиною марафону. Цьогоріч, ще 20 лютого, Європейська команда координатор Всесвітнього бігу заради гармонії стартувала із Португалії, маючи на меті пробігти через сорок три країни Європи.

Читайте також. Чемпіонат Європи серед ветеранів: тернопільська легкоатлетка виборола “срібло”

- Основна мета естафети — об’єднати людей таким чином, щоби вони у своєму маленькому світі, де вони живуть: удома, в школі, на роботі, в місті, в селі, побачивши наш марафон, відчули прагнення жити в мирі і відчули єднання із усіма людьми. Ми є міжнародною командою волонтерів, наразі маємо бігунів із 15 країн світу, – розповів австрієць, координатор Всесвітнього бігу заради гармонії у Європі Діпаваджіан Реннер.

В Україні марафон розпочався із Ужгорода. Відтоді до європейської команди, дорогою до Тернополя, приєдналося ще 17 українців.

- Із Донецька, із Луганської області, із Дніпропетровська, із Одеси, із Шостки на Сумщині, із Чернігова, із Києва, із Рівного, із Тернополя, із Бережан, зі Львова. Таким чином ми також об’єднуємо країну. Люди біжать і дивляться на культуру, яка тут є, як тут люди зустрічають. Вони спілкуються, – пояснив організатор Всесвітнього бігу заради гармонії в Україні Євген Фурс.

У Тернополі учасників Всесвітнього бігу заради гармонії, які за прикладом олімпійців символом свого марафону обрали вогонь, зустріли місцеві представники влади і спорту, а також тернопільські школярі, кожен з яких зміг потримати в руках факел із символічним полум’ям.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook