Російські куратори придумали покарання для бойовиків «ДНР»

бойовик у масці підняв руки наче здається СПНезадоволених  бойовиків — під кулі на передову.

Бойовики насильно відправляють на передову своїх «силовиків», які вголос сказали, що російські куратори чи так звана «влада ДНР» зробили «щось не те». Про це повідомляє українська розвідка.

«Продовжується зниження рівня укомплектованості особовим складом передових підрозділів 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ внаслідок невдоволення військовослужбовців умовами служби та втрати мотивації до її продовження, що змушує командування російських військ застосовувати додаткові заходи для комплектування вакантних посад». — йдеться в повідомленні українських розвідників.

Читайте також: У бойовиків «ДНР» і «ЛНР» — масове дезертирство

Насильною відправкою на передову бойовики намагаються вирішити дві проблеми: кадрової нестачі в так званій «армії ДНР» та «перевиховання» невдоволених.

«Із 3 січня представниками ФСБ РФ спільно з т.зв. “МДБ ДНР” розпочато заходи з примусового залучення до бойових дій у складі передових підрозділів 1 АК (Донецьк) ЗС РФ особового складу т.зв. “республіканських силових структур”. Як правило, до передових підрозділів військовослужбовці направляються з метою перевиховання, з числа тих, які будь-яким чином проявили невдоволення діяльністю російських окупаційних військ і місцевою владою, або без оформлення дозволу ФСБ РФ перебували на території підконтрольній Україні», — повідомляє ГУР Міноборони України.

Читайте також: Масові самостріли — окупанти на Донбасі воювати за «рускій мір» уже не хочуть

Нагадаємо, що від часу невдалого наступу бойовиків на Світлодарській дузі 18 грудня минулого року, в лавах так званої «армії ДНР» масове дезертирство. Бойовики ідкть навіть на самостріли, аби тільки не бути в окопах.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook