«ДНР» перетворила Горлівку «у величезний пункт збору металобрухту» (Фото)

Російські окупанти і продовжують розграбовувати український Донбас.

Горлівку, що до окупації «ДНР» була потужним промисловим містом, бойовики уже довели до повного зубожіння — підприємства давно не працюють і їх просто ріжуть на метал. Більше бойовикам поживитись у місті вже нічим, пишуть місцеві мешканці у групі «Нова Горлівка» в соцмережі.

Читайте також: Бойовики «ЛНР» обікрали Плотніцького на 31 млн російських рублів (Відео)

«Горлівка перетворилася у величезний пункт зі збору та прийому металобрухту. Всі «оповідки» про запуски виробництв, робочі місця — міф. Цього немає і не буде, оскільки на територіях містоутворюючих підприємств розташовані вже військові бази.

Остання «радісна» звістка про інвесторів з Росії, готових «вкласти» в дві шахти Калініна і Гайового мільйонні інвестиції, виявилася банально-трагічною… Приїхали на ш. Калініна «пацани» з Ростова, насамперед змінили охорону, охорона першим ділом розікрала все, що погано лежало, причому не тільки на ввіреному об’єкті, але і особисті речі колишньої охорони і прилеглих будівель і об’єктів… А в бесіді з фахівцями не було задано жодного питання з відновлення і запуску шахти, але питання про кількість робочого обладнання піднімався постійно, так часто, що навіть затяті прихильники республіки зрозуміли — це буде демонтаж, розпилювання та вивіз…» — пишуть горлівчани.

Читайте також: Командир банди «ДНР» Ходаковський прямо і привселюдно зізнався у мародерстві і грабежах (Відео)

Українські патріоти окупованого міста додали й ілюстрації: «На знімках Гугл Земля видно величезний склад металобрухту на вул. Первомайській (тоді ще належав «бєні» Крикуленко) і склад «мертвих авто» на базі «центру», дата зйомки теж присутня. Третє фото зроблено днями…»

Читайте також: Досі окуповану Горлівку українські військові могли визволити ще рік тому?

«Горлівка живе надією, але до ракової пухлини додалася ще й гангрена… Наше місто вмирає. Помирає у нас на очах. А люди забилися в «схрони» і мовчать — страх перед злодієм з автоматом», — гірко констатують українські патріоти Горлівки.

ф1ф2ф3

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook