Дмитро Тимчук: Ми не розуміємо, з якими проблемами зіштовхнемося, якщо завтра Путін піде з Донбасу (Відео)

1Координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук розклав по поличках ситуацію, яка складеться тоді, коли раптом Путін виведе свої війська з Донбасу й не поставлятиме туди зброю для бойовиків, пише Апостроф.

За словами Тимчука, наразі є лише приблизні оцінки, скільки потрібно грошей на відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу. Окрім цього, потрібно буде вирішувати соціально-економічні проблеми — виплачувати пенсії і зарплати.

Великою проблемою буде те, як сприймуть Україну місцеві жителі, які понад три роки в окупації й отримує викривлену інформацію про Україну.

— Хоч ми говоримо, що там багато патріотів, але, за нашими оцінками, там не може бути їх багато. Людей, які співчувають Україні та готові щось зробити заради України, там ніяк не більше п’ятої частини. Для нас може зіграти позитивну роль тільки те, що основна частина населення цих територій, як і будь-якої іншої території, — це «болото», тобто люди, які приймуть будь-яку владу, яка їм гарантує мінімальний соціальний рівень захисту, забезпечить робочі місця, дасть впевненість у завтрашньому дні та мирне небо над головою. У цьому плані для нас це може зіграти позитивну роль, — каже Тимчук.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook