Дмитро Соломчук: “Корови на московську ковбасу, а пальмовий комбіжир на український стіл” (Фото)

Фото з вільних джерел

Дмитро Соломчук

Останніми роками сучасний світ захопив екотренд, тому що прогресивним країнам потрібна розумна та здорова нація. Україні ж пороблено і тут лише “тренди навпаки”: тихо, цілеспрямовано здоров’я українців знищують пальмовою олією, а виробникам натуральної продукції не дають розвиватися.

Худобу українського фермера хочуть пустити під ніж, розповідаючи, що його продукт неякісний та другосортний. В цей час збільшується імпорт дешевого “пальмового комбіжиру”, отруюючи ним нас. Чому “комбіжиру”? Тому що олією це назвати неможливо. Справжня пальмова олія першого віджиму корисна, але в той же час дуже дорога! Її використовують в дорогому дитячому харчуванні, адже вона має великий вміст вітаміну D та E, великий відсоток антиоксидантів, але в нас такого продукту немає і не буде. Про це Агро-Центр NEWS розповів директор ППФ «Агро- Центру» Дмитро Соломчук.

80% українських продуктів містять пальмову олію. Більша частина населення не усвідомлює яка це біда. Це навіть не просто біда, а тиха війна проти своїх земляків.

Комбіжир доставляють промисловими танкерами, які перед цим вантажили нафту чи хімію, але яка різниця? Комбіжир все одно майже промисловий. Мало того, після доставки в порт “пальмовий комбіжир” вантажать в металеві цистерни, тому що всі радянські з нержавійки ще в 90-их пішли на металолом до Італії на кастрюлі.

Фото з вільних джерел

Фото з вільних джерел

В той час, коли європейські країни невдовзі, напевно, кожній корові видадуть паспорт та індификаційний код, тому що розуміють – без молока нема життя, наші підприємливі виробники з Малайзії та Індонезії нарощують експорт комбіжиру по 500 доларів за тонну.

Після такої “харчовоі” логістики даного продукту, який ще німці використовували в своїх вогнеметах під час 2-гої Світової, палячи українські села, випікають вам смачні тістечка, цукерки, тверді сири по 120 гривень за один кілограм, а найбільш підприємлеві роблять свіженьке молочко, сметанку чи маселко.

Тому що, по-перше, його швидко можна придбати в необмеженій кількості та не треба “заморочуватися”, розвиваючи фермерський рух. По-друге, він в 5 разів дешевший (навіть з логістикою в 15-20 тисяч кілометрів) за органічні молочні жири. По-третє, набагато легший в обробітку та в 20 разів збільшує термін придатності до споживання. По-четверте, готовий продукт з комбіжиру дуже подобається споживачу, тому що навіть знаходячись під сонцем тістечко не втрачає свій вигляд і має завжди ідеальну форму.

0012

Головна небезпека в тому, що нам в країну постачають цей продукт найнижчої якості, немає ніякого контролю за логістикою та відсотковим вмістом в готовому продукті. Якщо в Німечинні чи Італії це під строгим контролем та вміст не перевищує декількох відсотків, то у нас він є головною складовою. Наприклад, в Скандинавських країнах чи Франції пальмова олія взагалі заборонена, а комбіжиром, що везуть до нас – максимум можуть намастити колії для потягу.

Користуючись бідністю населення, нам пропонують гарний та дешевий продукт, а через екрани проплаченого ТВ розповідають, що сільське молоко з бактеріями та шкідливе. Якщо там і є якась природна бактерія, то вона і вийде природнім методом, а комбіжир може “вийти” тільки онкозахворюванням чи інсультом. От і вся різниця!Не вірте проплаченим ЗМІ, уважно читайте вміст на упаковці, можливо спробуйте скуштувати щось не таке гарне та смачне, а натуральне. В Україні не можна хворіти, в нас дуже дорога медицина, тому пийте краще молоко прямо з-під корови. Якщо вона дає молоко – вона здорова і ви будете здоровими.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook