«Для нас було важливо не програти Сербії і заробити очко» — Шевченко про заключний матч відбору на Євро-2020

Андрій Шевченко

Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував нічию у заключному матчі відбору на Євро-2020 проти збірної Сербії (2:2), повідомляє офіційний сайт УАФ.

«Мені не сподобався початок ні першого, ні другого тайму. Перші десять хвилин ми виглядали розгубленими. Можливо, це пов’язано з тим, що на поле вийшли кілька футболістів, які грали менше в попередніх матчах. Хоча загалом вони проявили себе добре, зокрема, Сидорчук, Коваленко», — зазначив Шевченко.
«Добре діяли і гравці, які вийшли на заміну. В той момент, коли нам були потрібні свіжі сили, вони проявили себе з найкращого боку. Бесєдін навіть забив м’яч», — додав головний тренер української збірної.
Шевченко зазначив, що «задоволений тим, як команда провела цей кваліфікаційний турнір» і підкреслив, що «було дуже важливо зіграти добре» проти Сербії, незважаючи на дострокову путівку на Євро-2020.
«Ми розуміли, що Сербія вдома виступає впевнено, її гравці представляють хороші клуби. В цілому це дуже сильна команда, і для нас було важливо не програти тут і заробити очко, яке дозволило б збірної України сіятися з першого кошика при жеребкуванні фінального турніру», — зазначив Шевченко.
Наставник української збірної також висловив думку, що збірна України заслужено пішла від поразки: «Ми не відмовилися від своєї гри, трохи перебудувалися, випустили свіжих футболістів, знайшли можливість для атак, особливо правим флангом. Вважаю, наш другий гол є заслуженим».
 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook