Для належної допомоги членам єврейської общини створили «короткий номер»

хасиди910 — номер екстреного виклику для членів єврейської общини, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 22 вересня.

Такий багатофункціональний центр допомоги створили за ініціативи та на базі громадської організації «Об’єднана Єврейська Община України».

Читайте також. Дискусія по-тернопільськи: День Українського війська – 14 жовтня чи 6 грудня? (Відео)

Ця спільнота об’єднує регіональні єврейські общини України, а також інші єврейські громадські організації та ініціативи (молодіжні, культурні, просвітницькі). Діяльність центру має на меті сприяння в отриманні належної передбаченої чинним законодавством допомоги членам громадської організації в екстрених ситуаціях. Під такими ситуаціями розуміються загрози життю чи здоров’ю, а також загрози честі і гідності членів громадської організації.

З метою оперативної фіксації та сприяння в отриманні належної допомоги створили «короткий номер» 910, а також організували роботу контакт-центру з прийому та обробки дзвінків екстреного виклику.

Читайте також. Тернопіль: немудре ставлення до майна громади призвело до того, що студенти не мають гуртожитку (Відео)

Завдання контакт-центру — фіксація і передача екстрених викликів до відповідальних державних установ — міліції, прокуратури, швидкої допомоги тощо. Обов’язки операторів контакт-центру також передбачають подальшу консультаційну підтримку членів громадської організації, що звернулися за допомогою до контакт-центру.

Нагадаємо, в Умань Черкаської області вже почали прибувати перші паломники-хасиди, які святкуватимуть 5775 єврейський Новий рік Рош-га-Шана біля могили цадика Нахмана. Тож у районах найбільшого скупчення прочан-хасидів 21 вересня ввели пропускний режим. У районах найбільшого скупчення прочан-хасидів встановили сім контрольно-пропускних пунктів. Будуть діяти кілька видів перепусток: для місцевих жителів, підприємців і гостей.

Софія Левицька

 


 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook