Для міжнародного трибуналу що треба: як Сурков, Бородай і Захарченко монумент найманцям РФ відкривали (Фото)

ф4Відкритий у Ростові-на-Дону пам’ятник російським окупантам Донбасу і особи, які були на відкритті, чітко свідчать: до окупації українського Донбасу Росія має пряме відношення.

Скандальний пам’ятник так званим «добровольцям», які брали безпосердню участь у війні на Донбасі, відкрили в російському Ростові-на-Дону.

Читайте також: У сепаратистів розгорівся грандіозний скандал через монумент окупантам Донбасу (Фото)

Участь у відкритті взяли особи, які начебто «зовсім ні до чого» у цій ситуації. Зокрема — помічник президента Росії Владислав Сурков.

Фото, на якому він та громадянин Росії Олександр Бородай, який був першим «прем’єр-міністром ДНР», а також нинішній так званий «глава ДНР» Олександр Захарченко усі втрьох радіють відкриттю скандального монумента — це прекрасний доках для міжнародного трибуналу.

ф2

Ще один доказ, розтиражований російськими і сепаратистськими ЗМІ, — як Сурков кладе квіти до підніжжя монументу «іхтамнєтам».

ф1

Засвітились на відкритті пам’ятника і серед «делегатів» з’їзду «Союзу добровольців Донбасу» під керівництвом Бородая й інші «іхтамнєти», яких «не було» на Донбасі і тепер «нема» в Сирії — члени ПВК «Вагнера».

ф3

 

Читайте також: Приватна армія Путіна: СБУ встановила факти участі ПВК «Вагнера» в анексії Криму та у війні на Донбасі (Відео)

Так само при бажанні з фото сепаратистів про нагороди СДД можна дізнатись дані і про інших «добровольців» з РФ, які приїхали на Донбас вбивати українців під казку про «громадянську війну» в Україні.

ф5

Словом, лише з поодиноких фото з Ростова-на-Дону ціла доказова база злочинів Росії на Донбасі.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook