Для абітурієнтів із окупованих територій повідомили хорошу новину

223753Абітурієнти з окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) в 2017 році також мають можливість вступити до українські вищих навчальних закладів без здачі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), повідомляє Депо.Донбас.

На сьогодні існує 2 процедури вступу до українських ВНЗ для абітурієнтів з підконтрольних бойовикам районів Донбасу, про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінВОТ).

Читайте також: Залишилось кілька годин: 17 березня — останній день реєстрації на участь в ЗНО

У разі надходження через освітні центри «Донбас-Україна» не потрібно сертифікат ЗНО та атестати про закінчення 9-ти або 11-ти класів. Ці центри будуть діяти з 19 червня на базі вузів-переселенців у Вінниці, Києві, Дніпрі, Бахмуті, Краматорську, Кремінній, Кривому Розі, Костянтинівці, Покровське, Лимані, Лисичанську, Маріуполі, Рубіжному, Сєвєродонецьку, Старобільську, Сумах, Слов’янську, Харкові, Торецьку.

В освітніх центрах учні з ОРДЛО складуть іспити з української мови, історії України та з дисципліни, обраної вузом. При надходженні учні з освітніх центрів братимуть участь у загальному конкурсі нарівні з іншими абітурієнтами.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook