Діючі двосторонні домовленості з Росією про використання Азовського моря – «відрижка» минулих режимів, — військовий аналітик

6Після затримання українських суден в Азовському морі стало очевидним: існує серйозна небезпека морського вторгнення Росії. Наші військові це розуміють і вживають адекватних заходів. Так оцінює ситуацію директор морських програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський, пише «НВ».

Він каже, що нині ні в Чорному,а ні в Азовському морях у нас недостатньо прикордонних і військово-морських сил, щоб запобігти затриманню українських суден Росією. Це явний пробіл у наших можливостях, але Україна робить все, щоб його закрити. Наскільки серйозні проблеми? На думку аналітика, в наших «військово-морських сил немає таких суден, які могли б повною мірою протистояти загрозі. Тому зараз мова йде про передачу прикордонній службі двох катерів зі США. Також говорять про будівництво певної кількості таких суден на наших промислових об’єктах. Але поки що цього мало». Сунгуровський впевнено заявляє: « Необхідно серйозно переглянути всі існуючі двосторонні домовленості з Росією про використання Азовського моря. І міняти їх – вони не задовольняють Україну. Це все, грубо кажучи, відрижка минулих режимів».

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook